O nás

Firma Eugen Mihály M+B bola založená v roku 1998 ako rodinný podnik zameraný hlavne na elektroinštaláciu. Podnik postavený na možno jednoducho znejúcich hodnotách ako nefalšovanosť, autenticita a zručnosť v oblasti hlavnej činnosti. Po dvoch rokoch firma sa rozšírila, začala sa zaoberať aj montovaním garážových brán Hörmann. Postupne sa pridala aj automatizácia vjazdových brán pomocou motorov Proteco,a montovanie zabezpečovacích systémov.

ELIMA – Malo a veľkoobchod elektroinštalačného materiálu vo Fiľakove bola otvorená koncom roku 2003. Obchodná činnost sa postupne rozšírila aj na predaj svietidiel, hromozvodného materiálu, a v roku 2012 spolu s významným vývojom infraštruktúry aj s vybavením kúpelní.

Počas viac ako 20 ročnej existencie sa naša firma oddala neustálemu programu rozvoja. V súčasnosti sme v oblasti automatizácie a montáži garážových brán medzi lídrom v našom regióne. Túto pozíciu sa naša firma zabezpečila vďaka neprekonateľnou vášňou po kvalite, zaviazaným k starostlivosti o životné prostredie a starostlivosť o ľudskú stránku podnikania. Podnik, ktorý je odhodlaný slúžiť záujmom zákazníkov, spotrebiteľov, elektrikárov a zamestnancov. Podnik, ktorý stále tvrdo sleduje jednoduchú dlhodobú víziu a udržiava konzistentnosť v stratégii. Výsledok: pozoruhodný úspech.

1998

Eugen Mihály M+B

Firma Eugen Mihály M+B bola založená v roku 1998

1998

2003

ELIMA

ELIMA – Malo a veľkoobchod elektroinštalačného materiálu vo Fiľakove

2003

2004

Rozšírenie obchodnej činnosti

predaj svietidiel, hromozvodného materiálu

2004

2012

Rozšírenie obchodnej činnosti

Vývoj infraštruktúry a  vybavenie kúpelní

2012
Scroll to Top